هم آوا
درود. سال نو مبارک این مبارک گفتن ها همیشه هست اما به خوبی به آن ها توجه نمی کنیم چرا که برایمان یک چیزی عادی شده است. برای خرید یک شلوار ، پیراهین، ماشین یا هر چیز دیگر مبارک می گوییم و منتظریم تا دیگران نیز مبارک بگویند ولی این بار فرق می کند.  وقتی بهار می رسد و سال نو می شود انسان به همراه طبیعت دگرگون می شود به همین دلیل این مهم ترین تبریکی می باشد که به هر انسانی می توان گفت. همانند درختان جوانه می زند. سر سبز می شود. طبیعت به سویش می آید. بوی خوش می دهد. رودها به خاطر او س
محبوب ترین ها

درود.

سال نو مبارک

این مبارک گفتن ها همیشه هست اما به خوبی به آن ها توجه نمی کنیم چرا که برایمان یک چیزی عادی شده است. برای خرید یک شلوار ، پیراهین، ماشین یا هر چیز دیگر مبارک می گوییم و منتظریم تا دیگران نیز مبارک بگویند ولی این بار فرق می کند. 

وقتی بهار می رسد و سال نو می شود انسان به همراه طبیعت دگرگون می شود به همین دلیل این مهم ترین تبریکی می باشد که به هر انسانی می توان گفت. همانند درختان جوانه می زند. سر سبز می شود. طبیعت به سویش می آید. بوی خوش می دهد. رودها به خاطر او سرازی می شوند.  پروانه برای او می رقصد.  زمین شروع به رویش می کند. همه چیز در دگرگونی می باشد پس انسان نیز از ویژگی جدا نیست و نمی تواند باشد که باید به او مبارک گفت. هر سال که نخستین روز بهار می رسد و سال بنای جدید شدن خود را می گذارد  انسان پوستی جدید به خود می گیرد. رشد می کند. شاخه می زند و خودش را برای میوه دادن آماده می کند پس او باید و همه باید از درون نیز دگرگون شوند که زمین و طبیعت از درون دگرگون می شوند و. رویش آغاز می شود. این همان آغاز برای یک انسان کامل شدن می باشد.

برچسب ها:
[ شنبه 2 فروردين 1393 ] [ 13:13 ] [ حسین احمدی ]
درباره سایت

همه می توانند به نوعی از آن برداشت کنند.
برچسب‌ها وب
سایت
امکانات وب
نام کاربردي :
رمز عبور :

خبرنامه

آمار

آنلاین : 0
بازدید امروز : 24
بازدید دیروز : 0
بازدید هفته گذشته : 24
بازدید ماه گذشته : 29
بازدید سال گذشته : 215
کل بازدید : 891
تعداد کل مطالب : 47
تعداد کل نظرات : 40
ورودی گوگل امروز : 0 نفر
ورودی گوگل کل : 11 نفر