ترشی و ثروت

ترشی و ثروت

ساخت وبلاگ

امکانات وب

ترشی و ثروت

درود بر شما دوست گرامی

بسیاری هنوز فکر می کنند تنها راه پول دار شدن آن هم در سطح خیلی زیاد رفتن به سراغ بورس و ساخت و ساز یا کارخانه زدن می باشد در صورتی با یک ایده ی کوچک و از نگاه بسیاری خنده دار می توان به پول هنگفتی رسید اگر مقداری صبر و ابتکار داشته باشید.

همین الان بدون از دست دادن وقت و بدون این که به چیزهای دیگر فکر کنید با مقدار پولی که می توانید خرج کنید به بازار بروید. مقداری هویچ، بادمجان، خیار سبز، گل کلم ، سیر ، سرکه و... بخرید و با خود به خانه بیاورید. آن ها را در اندازه های های مناسب خرد کنید. درون ظرفی بریزید. بر رویشان مقدار کافی سرکه، نمک، فلفل و ادویه بریزید. در ظرف را بگذارید. یکی دو هفته بعد شامل صاحب مقداری ترشی شده اید که خیلی هم خوشمزه و بهداشتی می باشد. حال اگر این ترشی ها را در شیشه های مخصوص بریزید که بهداشت آن ها را تایید کند می توانید با چاپ برچسب مخصوص خود و چیزهایی که بر روی آن ها نوشته می شود صاحب ترشی استاندارد برای فروش شوید. با چند فروشگاه کوچک و بزرگ قرار داد ببندید تا ترشی ها شما بخرند. پس از مدتی شما صاحب مقداری پول شده اید و این کار را می توانید در اندازه و مقدار بیش تر تولید کنید و صاحب پول بیش تر شوید.

برای پول دار شدن از خانه ی خود شروع کنید. نیازی نیست هر روز صبح وارد خیابان های شلوغ شوید و از هوای آلوده و گرما و سرما اذیت ببشوید تا مقداری پول به دست بیاورید. شما می توانید انواع ترشی ها با انواع بسته بندی تولید کنید بدون این که مشکل کارخانه یا کارگاه داشته باشید. روش تولید انواع ترشی ر کتاب های آشپزی ، اینترنت ، تلویزیون و انواع نشریات هست فقط کافیست همین الان دست به کار شوید.

هم آوا...
ما را در سایت هم آوا دنبال می کنید

برچسب : پول دار شدن, نویسنده : حسین احمدی بازدید : 260 تاريخ : دوشنبه 29 ارديبهشت 1393 ساعت: 16:03

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :