هم آوا
درود بر شما دوست گرامی بسیاری هنوز فکر می کنند تنها راه پول دار شدن آن هم در سطح خیلی زیاد رفتن به سراغ بورس و ساخت و ساز یا کارخانه زدن می باشد در
محبوب ترین ها

درود بر شما دوست گرامی

بسیاری هنوز فکر می کنند تنها راه پول دار شدن آن هم در سطح خیلی زیاد رفتن به سراغ بورس و ساخت و ساز یا کارخانه زدن می باشد در صورتی با یک ایده ی کوچک و از نگاه بسیاری خنده دار می توان به پول هنگفتی رسید اگر مقداری صبر و ابتکار داشته باشید.

همین الان بدون از دست دادن وقت و بدون این که به چیزهای دیگر فکر کنید با مقدار پولی که می توانید خرج کنید به بازار بروید. مقداری هویچ، بادمجان، خیار سبز، گل کلم ، سیر ، سرکه و... بخرید و با خود به خانه بیاورید. آن ها را در اندازه های های مناسب خرد کنید. درون ظرفی بریزید. بر رویشان مقدار کافی سرکه، نمک، فلفل و ادویه بریزید. در ظرف را بگذارید. یکی دو هفته بعد شامل صاحب مقداری ترشی شده اید که خیلی هم خوشمزه و بهداشتی می باشد. حال اگر این ترشی ها را در شیشه های مخصوص بریزید که بهداشت آن ها را تایید کند می توانید با چاپ برچسب مخصوص خود و چیزهایی که بر روی آن ها نوشته می شود صاحب ترشی استاندارد برای فروش شوید. با چند فروشگاه کوچک و بزرگ قرار داد ببندید تا ترشی ها شما بخرند. پس از مدتی شما صاحب مقداری پول شده اید و این کار را می توانید در اندازه و مقدار بیش تر تولید کنید و صاحب پول بیش تر شوید.

برای پول دار شدن از خانه ی خود شروع کنید. نیازی نیست هر روز صبح وارد خیابان های شلوغ شوید و از هوای آلوده و گرما و سرما اذیت ببشوید تا مقداری پول به دست بیاورید. شما می توانید انواع ترشی ها با انواع بسته بندی تولید کنید بدون این که مشکل کارخانه یا کارگاه داشته باشید. روش تولید انواع ترشی ر کتاب های آشپزی ، اینترنت ، تلویزیون و انواع نشریات هست فقط کافیست همین الان دست به کار شوید.

مطالب مرتبط


 • ذهن ثروتمند
 • ذهن ثروتمند
 • مربای خانگی و ثروت مند شدن
 • ذهن ثروتمند
 • خیاطی و ثروت
 • ثروت
 • برچسب ها: پول دار شدن,
  [ دوشنبه 29 ارديبهشت 1393 ] [ 16:03 ] [ حسین احمدی ]
  درباره سایت

  همه می توانند به نوعی از آن برداشت کنند.
  برچسب‌ها وب
  سایت
  امکانات وب
  نام کاربردي :
  رمز عبور :

  خبرنامه

  آمار

  آنلاین : 0
  بازدید امروز : 19
  بازدید دیروز : 0
  بازدید هفته گذشته : 19
  بازدید ماه گذشته : 32
  بازدید سال گذشته : 157
  کل بازدید : 833
  تعداد کل مطالب : 47
  تعداد کل نظرات : 40
  ورودی گوگل امروز : 0 نفر
  ورودی گوگل کل : 11 نفر