هم آوا
عشق در میان خیمه ها پیچیده بود. بوی فرات می آمد. دجله می خواست بخروشد. مشک ها خالی. دشمن سیاست کرده بود تا دیگر کسی به صف نور اضافه نشود. ماه شب چندم بود همه می دیدند اما کسی نمی دانست. معاویه نماز می خواند و به ظاهر مسلمان ! اما یزید به جز سگ و سگ صفتی چیزی نمی دانست. راست است که می گویند انسان وقتی از انسانیت دور می شود کارش به جای می رسد که دیگر نمیتواند با انسان ها زندگی کند. سگ باز شده اما مسلمین و برای آن ها از خدا سخن به میان می آورد اگر چه تا آن روز خدا هم از یاد رفته بود. همه چیز بو
محبوب ترین ها

عشق در میان خیمه ها پیچیده بود. بوی فرات می آمد. دجله می خواست بخروشد. مشک ها خالی. دشمن سیاست کرده بود تا دیگر کسی به صف نور اضافه نشود. ماه شب چندم بود همه می دیدند اما کسی نمی دانست.

معاویه نماز می خواند و به ظاهر مسلمان ! اما یزید به جز سگ و سگ صفتی چیزی نمی دانست. راست است که می گویند انسان وقتی از انسانیت دور می شود کارش به جای می رسد که دیگر نمیتواند با انسان ها زندگی کند. سگ باز شده اما مسلمین و برای آن ها از خدا سخن به میان می آورد اگر چه تا آن روز خدا هم از یاد رفته بود. همه چیز بوی تند شراب می داد. همه مستن بوی عده ای مست شهادت و عده ای که بیش تر مست جمع کردن غنایمی که هرگز به دست نیامد و همه چیز در چند ساعت بر باد رفت مگر سرهایی که بر نیزه رفت و دست کسی به آن ها نرسید.

 • مطالب مرتبط
 • محرم 3
 • محرم 2
 • محرم
 • برچسب ها:
  [ سه شنبه 21 آبان 1392 ] [ 12:20 ] [ حسین احمدی ]
  درباره سایت

  همه می توانند به نوعی از آن برداشت کنند.
  برچسب‌ها وب
  سایت
  امکانات وب
  نام کاربردي :
  رمز عبور :

  خبرنامه

  آمار

  آنلاین : 1
  بازدید امروز : 47
  بازدید دیروز : 0
  بازدید هفته گذشته : 48
  بازدید ماه گذشته : 72
  بازدید سال گذشته : 311
  کل بازدید : 987
  تعداد کل مطالب : 47
  تعداد کل نظرات : 40
  ورودی گوگل امروز : 0 نفر
  ورودی گوگل کل : 11 نفر